Дитячий оздоровчий комплекс

Літній відпочинок для дітей на березі Чорного моря

На що слід звернути увагу?

* Якщо у вашої дитини під час перебування в таборі виникають будь-які проблеми і він самостійно соромиться звернутися до співробітників табору, будь ласка, повідомте Ви про ці проблеми педагогам загону.


У таборі працюють компетентні, кваліфіковані й досвідчені вихователі і вожаті, яким ви, батьки, довіряєте своїх дітей. Але діти - це діти! Кожна дитина індивідуальна і іноді вихователю (вожатому) нелегко знайти спільну мову з ким-небудь з дітей, знайти підхід. Тому батьки повинні, віддаючи дітей в «руки» вихователя (вожатого), повідомити про індивідуальні психологічні, поведінкові, фізіологічні особливості своєї дитини.


* Особливу увагу просимо приділити питанням дотримання правил особистої гігієни дитиною, а саме:
- вмиватися і мити ноги перед сном;
- спати, роздягнувшись до спідньої білизни, а не в спортивному костюмі або навіть у взутті.
* Згідно рекомендацій органів санепіднагляду, процес акліматизації по приїзду в табір займає 1-2 дні, у зв'язку з чим, купання в морі може починатися на 2-3 день перебування дитини в таборі.
* Дітям забороняється самовільно залишати територію табору.
* Кожна дитина повинна мати елементарні уявлення про планування власних витрат. Для зручності і збереження дітям надається можливість зберігати гроші в сейфі, вихователь (вожатий) щодня видає необхідну дитині суму, яку він витрачає протягом дня. Зазвичай батьки прописують на конверті з грішми рекомендований графік і суму видачі готівки дитині, що і є керівництвом для вихователя (вожатого).


* Співробітники табору зацікавлені в тому, щоб зробити відпочинок Вашої дитини максимально приємним, корисним і незабутнім.


Свої взаємини з дітьми та їх батьками співробітники табору будують на принципах довіри, взаєморозуміння і терпимості.


Просимо і Вас дотримуватися цих же принципів по відношенню до співробітників табору.


* Приїзд дитини в табір вважається згодою дитини та її батьків на виконання правил, встановлених у дитячому таборі.