Дитячий оздоровчий комплекс

Літній відпочинок для дітей на березі Чорного моря

Що робити, якщо дитина їде в табір вперше?

Адаптація дітей до нових для них умов тимчасового дитячого колективу - це складний і копіткий психолого-педагогічний процес, пов'язаний з необхідністю використання кожною дитиною (а тим більше, новачком) всіх умінь і навичок самостійності, концентрації всіх його особистісних якостей і рис характеру. Тому намагайтеся не турбувати дитину телефонними дзвінками, а тим більше відвідинами, під час періоду адаптації (перші 4-5 днів). Цілком нормальний стан, коли дитина сумує за мамою і татом, і Ваш приїзд може викликати в нього бажання поїхати додому.

Відвідування дітей у таборі можливо в будь-який день тижня з 8.30 до 13.30 і з 16.00 до 19.00. З 14.00 до 16.00 в таборі тиха година, тому відвідування заборонені. Найбільш сприятливі для відвідування дні - субота і неділя. План роботи табору у ці дні спеціально складений з урахуванням можливого відвідування дітей батьками.
Право відвідувати дитину мають тільки його батьки. Інші особи можуть відвідувати дитину тільки за наявності у них нотаріально завіреної довіреності від батьків встановленого законодавством зразка.
Відвідування дітей особами у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння не допускається.
Приїхавши до табору, повідомте черговим прізвище, ім'я Вашої дитини і номер його загону. Педагог загону підведе дитину до Вас. Ви можете провести час з дитиною на спеціально відведеному для цього місці біля центральних воріт. Ви також можете забрати свою дитину за територію табору до 19.00, поставивши до відома педагога загону та написавши заяву стандартної форми до начальника табору. На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за збереження життя і здоров'я Вашої дитини. Якщо Вам необхідно забрати дитину на ніч, Ви повинні погодити це з начальником табору.

Увага! Відповідно з Санітарними правилами і нормами України, Типовим положенням про дитячі табори за містом, а також Правилами внутрішнього розпорядку ДОТ «Романтик», пересування батьків та інших сторонніх осіб по території табору, а тим більше відвідування спальних корпусів та інших приміщень категорично заборонено.