Дитячий оздоровчий комплекс

Літній відпочинок для дітей на березі Чорного моря

Вакансії

Дорогі батьки!

Наявність повного списку вакансій зовсім не означає, що фахівці в табір не набрані. Оскільки робота в установах дитячого відпочинку є сезонною, ми постійно тримаємо цей розділ відкритим для потенційних спеціалістів.


Шановні кандидати!
Якщо Вам подобається бувати на свіжому повітрі, якщо Ви молоді, енергійні, працьовиті, в хорошій спортивній формі, цінуєте командну роботу, щиро любите дітей і готові вдосконалювати свою педагогічну майстерність, то ви саме той, хто нам потрібен! Вас чекає цікава, захоплююча і перспективна робота в дитячому оздоровчому таборі «Романтик»!
Так як табір «Романтик» є сезонним, на період літніх канікул нам потрібні такі фахівці:

Педагогічний персонал
- Вожатий-вихователь (обов'язкова педагогічна освіта);
- Майстер з живопису (керівник художньої студії);
- Хореограф;
- Режисер-постановник в театральну студію;
- Звукооператор DJ;
- Фізрук;
- Плаврук;


Вимоги до кандидатів:
- Для вожатого-вихователя обов'язкова педагогічна освіта;
- Вік від 20 років і старше;
- Досвід роботи з дітьми обов'язковий;
- Наявність діючої медичної книжки;
- Без шкідливих звичок.


А тепер перевірте себе: якщо ВИ в душі згодні з одним з нижче написаних тверджень, то знайте, що це не вірна відповідь! і Вам з нами не по дорозі:
* Думаю, що цигарка викурена в присутності дітей на свіжому повітрі не завдасть їм будь-якої шкоди, тим більше, що вони і так знають, що я курю.
* Упевнений, що якщо пізно ввечері я вип'ю 1-2 пляшок. пива після важкого дня, то це тільки допоможе мені зняти стрес та ін .. і вже ніяк не перешкодить мені виконувати мої службові обов'язки на наступний день.
* Добре ставлення з дітьми в загоні для мене важливіше, ніж все інше! І про деякі їхні "погані" вчинки я не скажу нікому (наприклад, на планерці всім або в особистому спілкуванні з старшим вожатим), тому що можуть бути домовленості і таємниці між мною і дітьми "мого" загону ... Це допоможе мені швидко завоювати авторитет і керувати ними.
* Кращий вечірній захід в таборі це - "ДИСКОТЕКА". Всі танцюють: і діти, і вожаті, та ін .. Все чудово, всім дуже добре! Ярмарок серед неповнолітніх "женихів і наречених" йде за планом ...
* Немає нічого поганого в тому, що на вечірньому вогнику я, вожатий (а), весь вечір грав (а) на гітарі і співав (а) красиві пісні "моїм" дітям. Вони тихо сиділи, нічого не робили! і слухали мене - "зірку", затамувавши подих. Часто лунали оплески, діти перейнялися духом бардівської пісні ... і лягли спати щасливі, хоча самі не заспівали і не запам'ятали ні рядка!
* Я їду в дитячий табір вожатим (інструктором), щоб влітку відпочити і ... далі не важливо, наприклад: заробити, люблю дітей, люблю пригоди, цікаво провести час, поспілкуватися з колегами тощо.
Якщо ці висловлювання не є Вашими думками, то надіслати своє резюме можна на ел. адресу: dir@romantic-sea.com.ua


Резюме:
- Відомості про себе;
- Бажана вакансія;
- Ваші спеціальність, освіта;
- Стать;
- Вік;
- Розкажіть про Ваш досвід роботи з дітьми;
- Де проживаєте;
- Додаткова інформація про себе;
- Контактна інформація;
- Прізвище, Ім'я, По батькові;
- Телефон;
- E-mail.
При прийомі на роботу необхідно пройти співбесіду з директором табору, маючи при собі паспорт, трудову книжку, військовий квиток (для військовозобов'язаних), документи про освіту, ідентифікаційний код.